O’na Küçük Canlar Gönderin: Başı Sıkışanlar İçin En İyi 10 Hediye

0
6253

Yılbaşına sayılı günler kala alışveriş çılgınlığı tam hız devam ediyor.

Peki siz hala sevdiceğinize hediye almadınız mı? Hiçbir şeyin O’na layık olmadığını mı düşünüyorsunuz? Veya paranız mı yok? El emeği, göz nuru bir şey mi hazırlamak istiyorsunuz?

İşte sizi zor durumdan kurtaracak 0-100 TL arası en iyi hediyeler.

10. O’na küçük canlar gönderin.

Fotoğrafta Candy Crush’ta can alan kızların mutluluğunu görebilirsiniz:
en-ilginc-hediyeler-candy-crash-can
2013 yılına damgasını vuran oyun Candy Crush‘ı sevgiliniz de mutlaka oynuyordur. Emin olun O’nun yeni bir kazağa veya parfüme değil “can”a ihtiyacı var. O’nu tombul drajeler, hain jelibonlardan kurtaran Superman olun. O’na küçük canlar gönderin, göreceksiniz ilişkinize yeni heyecanlar gelecek.

9. O’na banko kupon yapın.

en-ilginc-hediyeler-iddaa_kupon_rekor
Banko kupon yapın, 10 TL atın. Tutarsa yırttınız, tutmazsa gözüne gözükmeyin, bazı ağır laflara hazır olun.

8. O’na kış lastiği alın.

en-ilginc-hediyeler-guntekin_onay_emniyet_lastigi
100 TL ile sınırladık biliyoruz ama en ucuzundan sadece 1 tane almanız yeterli. Yeni yıla girerken gözlerine bakıp O’nu önemsediğinizi söyleyin ve boynuna takın. (Alternatif hediye: Oto parfümü)

7. O’na tatlı bir arkadaş bulun.

en-ilginc-hediyeler-kedi
İstanbul’daysanız bu haftasonu kedi maması alıp Adalar’a gidin. Unutmayın Adalar’da yazın yemeğe doyan kediler, kışın Ada’ya kimse gitmeyince aç kalıyor. Ada’da tur yaparken kedilere mama verin. İçlerinden edepli, görgülü, haram mamaya el uzatmayan, minik bir tanesini veteriner kontrolünden sonra sevdiceğinize hediye edin. Can üzerinden ticaret yapan petshop’lara sadece onun ihtiyaçlarını ve mamasını alırken gidin.

6. O’na jeneratör veya küçük şarjlı kılıflar alın.

Sevgiliniz şarjım bitmiş dediğinde takıldığı hatunlar:
en-ilginc-hediyeler-parti
“Aşkım şarjım bitmiş yea” yalanına yeniyılda da katlanmayın. Kim bilir nerelerde kimlerle birlikte. O çocuk boş bırakmaya gelir mi? O’na bir şarjlı kılıf alın, o da yetmezse jeneratör bağlayın.

5. O’na kendiniz bir şeyler hazırlayın.

en-ilginc-hediyeler-kendiniz-surpriz-yapin
Fotoğraftakiler sadece birer örnek ama elinizdeki fotoğrafları kullanarak O’na özel bir şeyler hazırlayabilirsiniz. Veya hepimiz balon şişirmeyi, birkaç not yazmayı biliyoruz değil mi? Yağmur yüreklim falan hani. Orrayt o zaman.

4. O’na odun alın.

en-ilginc-hediyeler-odun-karikatur
Eğer sizi geçtiğimiz yıl yeteri kadar önemsemediyse O’na odun alın. Mesajı alacaktır. Mesajı almaz da odunu yakarsa O’ndan ayrılın. Allah O’nu nasıl biliyorsa öyle yapsın. Girin Facebook’a “Sen adam edersin, başkaları tadını çıkarır!!!!…” diye durum güncelleyin.

3. O’nun üzerine makyaj çantası atın.

en-ilginc-hediyeler-yildiz-tilbe-makyaj
Sevgiliniz Yıldız Tilbe gibi makyaj yapıyorsa çok yaklaşmayın. Almış olduğunuz makyaj çantasını uzaktan üzerine atın ve kaçın.

2. O’na Pucca’nın son kitabını alın.

en-ilginc-hediyeler-pucca-ay-hadi-insallah
Öncelikle kızlar zaten Pucca’ya bayılır. Ama bu kitabı hediye etmemizin sebebi o değil. Kitaptaki herifleri gördükçe değerinizi bilecek, sizi pamuklara sarıp, çantasında taşıyacaktır (Ay hadi inşallah!). Sadece 14.30 TL’ye İdefix’ten alabilirsiniz.

1. O’na sihirli bir şeyler alın.


Mesela bunun gibi. 2013’ün en çok satan hediyelerinden biri bu küçük renkli hoparlörler. Sihirli denmesinin sebebi hiçbir bağlantıya gerek olmadan telefonunuzu üstüne koyunca çok daha güçlü olarak müziği hoparlörde çalması. Hem de sadece 49.90 buradan alabilirsiniz.

Şimdiden süpper hediyeli, süpper bir yıl diliyoruz.

SEVDİN Mİ?

YORUM YAPALIM

CEVAP VER